ANUNT FINAL REZULTATE EVALUARE CONSORTIU
Vineri, 10 Februarie 2023
privind selecție a partenerilor pentru dezvoltarea Consorțiului regional integrat pentru învățământ dual Hunedoara
Autoritatea contractantă: Municipiul Hunedoara – B-dul. Libertăţii nr.17, judeţul Hunedoara, cod poştal 331128, telefon 0254 716 322, fax 0254 716 087, cod fiscal 2127028, e-mail: proiecte@primariahunedoara.ro.
Ca urmare a participării la selecția publică a partenerilor pentru dezvoltarea Consorțiului regional integrat pentru învățământ dual Hunedoara, în conformitate cu Metodologia privind constituirea consorțiilor pentru învățământ dual aprobată prin Ordinul Ministrului Educației nr. 6216 / 09.11.2022, s-au depus un număr de 2 de solicitări, din care 1 a fost respinsă.
Astfel a fost selectat ca partener privat pentru dezvoltarea Consorțiului regional integrat pentru învățământ dual Hunedoara, RECOMSID SA cu sediul în Hunedoara, P-ța Iancu de Hunedoara, nr.1.