ANUNT REZULTATE EVALUARE CONSORTIU
Miercuri, 08 Februarie 2023
![](https://www.primariahunedoara.ro/files/news/big_big_inv_dual1.jpg)
Consorțiului regional integrat pentru învățământ dual Hunedoara
Referitor la procedura de selecție a partenerilor privați – operatori economici, pentru constituirea Consorțiului regional integrat pentru învățământ dual Hunedoara, procedură ce a fost lansată de către Primăria municipiului Hunedoara la data de 26.01.2023 prin publicarea Anunțului de selecție, în conformitate cu calendarul procedurii de achiziție stabilit prin Procedura privind selecția partenerilor, Anexa 7, se anunță rezultatele intermediare în urma evaluării, în conformitate cu Procesul verbal de evaluare înregistrat sub nr.12527/07.02.2023, pe care il anexăm.