HCL 186 / 2020
Joi, 02 Iulie 2020
pentru modificarea Hotărârii Consiliului Local nr. 293/2019 privind numirea reprezentanţilor Consiliului local al Municipiului Hunedoara în Consiliile de Administraţie ale unităţilor de învăţământ preuniversitar și al Clubului Sportiv Școlar, aflate pe raza administrativ teritorială a Municipiului Hunedoara, cu modificările ulterioare
pentru modificarea Hotărârii Consiliului Local nr. 293/2019 privind numirea reprezentanţilor Consiliului local al Municipiului Hunedoara în Consiliile de Administraţie ale unităţilor de învăţământ preuniversitar și al Clubului Sportiv Școlar, aflate pe raza administrativ teritorială a Municipiului Hunedoara, cu modificările ulterioare