Înființare Centru de colectare prin aport voluntar în municipiul Hunedoara - cod proiect C3-I1A-0122000462
Obiectiv specific: Dezvoltarea unui management al deșeurilor eficient, prin suplimentarea capacităților de colectare separată, pregătire pentru reutilizare și valorificare a deșeurilor în vederea continuării procesului de conformare cu prevederile directivelor specifice și a tranziției la economia circulară