Operatorul de transport PRIM TRANSPREST HUNEDOARA informează că începând cu data de 15.05.2020, transportul public de călători în municipiul Hunedoara revine la programul NORMAL. 🚌
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-2-Magistrala-page-001_1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-2-Magistrala-page-001_2-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-3-OM-page-001_1-1-scaled.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-3-OM-page-001_2-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-4-Chizid-page-001_1-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-4-Chizid-page-001_2-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-5-page-001-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-6-Pestis-page-001_1a-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-6-Pestis-page-001_1b-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-6-Pestis-page-001_2-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-6-Pestis-page-001_3-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-GROS-page-001_1-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-GROS-page-001_2-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-Racastie-page-001_1-1.jpg)
![](http://www.primariahunedoara.ro/ziar/wp-content/uploads/2020/05/GRAFICE-TRANSPORT-Racastie-page-001_2-1.jpg)
informații utile pentru cetățeni
Operatorul de transport PRIM TRANSPREST HUNEDOARA informează că începând cu data de 15.05.2020, transportul public de călători în municipiul Hunedoara revine la programul NORMAL. 🚌
2 thoughts on “Programul mijloacelor de transport în comun din municipiul Hunedoara”
Comments are closed.